ملات آرما پروف  pdf download

ملات واترپروف محصولی انحصاری از نسل جدید سیستم های آببندی سازه های بتنی و سیمانی بوده که حاصل بهره گیری از دانش نوین جهانی و آزمایشات فراوان در بخش تحقیق و توسعه این شرکت می باشد. این ملات به دلیل برتریهای فنی در آببندی منابع و مخازن بتنی، استخر، سرویس ساختمان و کانال های آب و فاضلاب و همچنین مزایای اقتصادی در پروژه های ساختمانی بعنوان مناسبترین جایگزین سیستمهای ایزولاسیون از قبیل قیرگونی، ایزوگام و عایق سفید جایگاه ویژه ای نزد دست اندرکاران پروژه های صنعتی از قبیل مهندسین مشاور و پیمانکاران یافته است.

ملات واترپروف دماوند ترکیبی از رزین های فرآوری شده ضد آب، پودر پایه سیمانی، پلیمرها و افزودنیهای پایدار کننده می باشد که سبب انعطاف و کارپذیری مناسب آن پس از اختلاط، پایداری در برابر فشارهای هیدرواستاتیک، جریانهای توربولنسی مایعات و همچنین عدم ترک خوردگی در تنشهای انبساطی و انقباضی پس از کیورینگ ملات خواهد شد. چسبندگی زیاد، سرعت و سهولت عملیات اجرایی و سازگاری با محیط زیست و آب شرب از دیگر ویژگیهای بارز این ملات می باشد.

ملات واترپروف دماوند در دو گرید صنعتی و ساختمانی و در رنگهای دلخواه قابل ارائه می باشد.

 

موارد مصرف

  1. آببندی منابع و مخازن بزرگ آب آشامیدنی، استخرها، پارکینگ، تراس، روف گاردن و ...
  2. عایقکاری و پوشش حفاظتی مخازن، سپتیک، کانالها و لوله های بتنی آب و فاضلاب
  3. جایگزین مناسب اقتصادی و فنی برای قیرگونی، ایزوگام و عایق سفید در سرویس، آشپزخانه و پشت بام
  4. آببندی و پوشش نهایی دیوارهای جانبی و باران گیر و سطوح نمای ساختمان

 

مزایا

  1. مقاوم در برابر فشارهای هیدرواستاتیک و جریان توربولنسی مایعات و مناسب برای آببندی مخازن بزرگ چسبندگی عالی، انعطاف پذیری مناسب و عدم ترک خوردگی
  2. کارپذیری فوق العاده، زمان کارکردن و سرعت و سهولت عملیات اجرایی
  3. پایداری و ماندگاری طولانی در برابر نفوذ آب، املاح شیمیایی و نور خورشید
  4. سازگاری با آب شرب و محیط زیست
  5. تنوع رنگ، زیبایی و سبک سازی سازه
  6. اقتصادی بودن نسبت به سیستمهای سنتی

طريقه مصرف

سطح زيركار بايستی تميز، خشك و فاقد قطعات سست، رنگ، غبار، چربي و گچ باشد. به منظور چسبندگی بیشتر ملات به سطح زیر کار، مضرس کردن سطوح با دستگاه ساب بتن (یا وایر براش) و سپس تمیزکاری توصیه میگردد. جهت اجرای ملات ابتدا پرایمر با استفاده از قلم مو یا اسپری بر روی کلیه سطوح اعمال شده تا علاوه بر واترپروف نمودن سطح زیر کار، امکان جذب و چسبندگی بیشتر پوشش به سطح زیر کار فراهم آید. سپس اجزای پودر و رزین توسط میکسر بخوبی ترکیب شده تا ملات با کارپذیری مناسب حاصل گردد. در انتها ملات را در یک یا دو مرحله توسط کاردک یا ماله بر روی سطح مورد نظر اجرا نمایید. ضخامت ملات نهایی در دو مرحله 2 الی 3 میلی متر و میزان مصرف آن در هر متر مربع 3 الی 4 کیلوگرم می باشد. حداقل دمای محیط و مصالح جهت اجرا 5 درجه سانتیگراد می باشد.

توجه: توصیه می شود اجرای ملات حداکثر در فاصله زمانی 2 ساعت پس از اعمال پرایمر انجام شود. پوشش نهایی در مخازن و منابع آبی پس از یک هفته و در سرویس ها و سطوح داخلی پس از 3 روز قابل بهره برداری خواهد بود.  

 

 

مشخصات فنی

حالت فیزیکی

پودر و مایع

رنگ

خاکستری، سفید و رنگی (براساس سفارش)

وزن مخصوص ملات آماده

gr/cm3 35/1

یون کلر

ندارد

زمان گیرش اولیه ملات

25 تا 40 دقیقه (بر حسب درجه حرارت)

زمان خشک شدن

3 الی 8 ساعت (بر حسب درجه حرارت)

بسته بندی

ست 18 کیلویی (پرایمر 2 کیلوگرم، رزین 4 کیلوگرم و پودر 12 کیلوگرم)

زمان و شرايط نگهداري :

تا يكسال در انبار مناسب دور از یخ زدگی و تابش مستقیم آفتاب (0C10 تا 25)

 

btn